• Wpisów: 7
  • Średnio co: 309 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:01
  • Licznik odwiedzin: 1 912 / 2478 dni
 
sharkunia
 
Truskaweczka ...<3:

“Dzieciństwo-o tym ,że jest piękne  dowiadujemy się dopiero  wtedy ,gdy dorośniemy”


“Mózg-każdy go ma ,nie każdy jednak używa”“Czasami lepiej odwrócić się i odejść niż walczyć z kimś ,kto nie jest dla ciebie godnym przeciwnikiem”"Ślepe podążanie za kimś wymaga dużego zaufania ,ponieważ z reguły  tylko pierwsza osoba w kolumnie  widzi   to co mają przed sobą wszyscy".

“Uwierz mi... Nie warto tracić życia na komputer”"Miłość jest jak rozmowa telefoniczna . Najpierw długo się dzwoni ,a potem okazuje sie ,że to pomyłka".


"Zawsze gdy uciekam z tego świata zostawiam ślady ,by ktoś w końcu uciekł razem ze mną".

“Czytanie książek od zawsze jest oznaką mądrości ,dlatego tak wielu uważa to za głupote”“Czasem lepiej powiedzieć wprost ,czego sie oczekuje  po to aby uniknąć nieporozumień”"Zaufanie-bez niego nie zbudujesz żadnej ,trwałej więzi"


"Udany związek- gdy więcej radości sprawia szczera rozmowa niż pieszczoty".

“To ,że jesteś do kogoś podobny to nie znaczy ,że nadajecie wspólny język”“Numery telefonów niektórych ludzi mam zapisane tylko po to ,żeby  nie odbierać wtedy ,kiedy dzwonią”“Refrenem mojego życia jest każdy kolejny dzień ,ale to jak go przeżyje jest  indywidualną  wzrotką”“Mamy miłość ,ale nienawiść zawsze trzyma ją za ręke .Mamy siebie ,ale niewiem czy mamy coś więcej”“Kilometry  nie są dobrą wymówką do zakońćzenia znajomości  ,bo gdy zależy ci na kimś ,starasz sie  niezależnie od tego  co was dzieli .Najważniejsze jest to ,co was łączy”"Chciałabym aby z miłością  było tak jak z siatkówką .Gdy ktoś  krzyczy "Moja"  reszta sie odsuwa".


"Człowiek nie może żyć bez miłośći. Człowiek pozostaje dla siebie  istotą niezrozumiałą  .Jego życie jest pozbawione sensu jeśli nie spotyka sie z miłością  jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją".


-Śniłeś mi sie dzisiaj.
-Mmm ... To fajnie .
-No... Mi sie też podobało .Szczególnie  dlatego ,bo na samym końcu umarłeś.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego