• Wpisów: 7
  • Średnio co: 309 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:01
  • Licznik odwiedzin: 1 912 / 2478 dni
 
sharkunia
 
Truskaweczka ...<3: "Piękno kobiety nie polega  na ubraniach jakie nosi ,figurze o którą dba ,czy na sposobie w jaki czesze włosy.Piękno kobiety musi być widoczne w jej oczach,ponieważ to są drzwi do jej serca,miejsca gdzie miłość mieszka".
"Zufanie jest jak kartka papieru- raz zgniecione już nigdy nie będzie takie jak wcześniej".
"Wiedziała ,że faceci są nieodpowiedzialni ,że mniej czują i mniej rozumieją,że potrafią wykorzystać i porzucić,że nie mają pojęcia co to lojalność i zobowiązania ani miłość,a pewne obserwacje i doświadczenia przekonywały ją ,że  na pewno jest tak jak myśli".
"Czasami w życiu stajemny na rozdrożu  i jesteśmy zmuszeni wybrać droge ,którą podążymy i nie wiadomo czy nasza podróż  zaprowadzi nas do przyjemności  czy bólu.Gdy już podejmiemy decyzje ,nie ma odwrotu".
-Boje sie ,że przestaniesz mnie kochać...
-Nie bój sie,nigdy nie zaczne.
"Jestem tak dobry w chowanego  ,że nawet szczęście od lat nie może mnie znależć".
-Kochasz mnie?-spytała.
-Kocham -odpowiedział z uśmiechem na twarzy.
-Taa jassnee w snach
-W snach też-oznajmił.

"Nigdy nie jest za póżno na przeprosiny ,czasem  jest tylko zbyt póżno na wybaczenie".-Gdzie nosisz miłość?

-w sercu.

-A jaka ona jest?

-Bolesna.Zbyt często czuje lekkie ukłucie.“Działanie jest najlepszym lekarstwem na rozpacz”“Być człowiekiem to być odpowiedzialnym”"Marze  o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu ,jeszcz raz uważnie przeczytać napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku".

“Bo to człowiek człowiekowi jest najbardziej potrzebny do szczęścia”“Kapsle-sto razy bardziej romantyczne od twojego chłopaka”"Życie daje ci kartke i ołówek.Nie dało gumki.Pamiętaj ,że każdy błąd zostawia ślady.Żyj tak ,aby ta gumka nigdy ci nie była potrzebna".

“Łzy to 1% wody i 99% uczuć”“Droga matematyko!  nie mam zamiary rozwiązywać twoich problemów ,mam własne”“Ciesz sie życiem...  Nie wspominaj przeszłości ,nie myśl o przyszłość”“Błędy są dowodem na to ,że sie starasz”“Nie ufam nikomu,kocham tych co na to zasłużyli”“Przypadki nie istnieją ,wszystkie rzeczy które sie zdarzaja ,zdarzają się w jakimś celu”“Mózg zapomina rzeczy ,które chcemy zapamiętać .Zapamiętuje rzeczy  o których chcemy zapomnieć”“Wolność - masz jej tylko tyle ,ile uda ci się wzbudzić zaufania”“Nie uda ci sie zapomnieć jeśli co chwile wspominasz”“Sen-najbardziej atrakcyjna ,ciekawa najmniej kosztowna podróż ,jaką człowiek może sobie zafundować ,kiedy tylko zechce ”

Nie możesz dodać komentarza.