• Wpisów: 7
  • Średnio co: 309 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:01
  • Licznik odwiedzin: 1 912 / 2478 dni
 
sharkunia
 
Truskaweczka ...<3:

“Kiedy byłam w podstawówce, kazano napisać kimbędę gdy dorosnę. Napisałam więc 'Szczęśliwa'. Powiedzieli, że nie zrozumiałam o co chodziło w zadaniu. Ja odpowiedziałam, że nie zrozumieli o co chodzi w życiu .”"Pączki ,sernik ,jabłecznik...Gdzie jest ten przepis na miłość"?

“Pewnego razu miłość zapytała przyjaźń: - Do czego jesteś potrzebna, kiedy ja jestem?! Przyjaźń odpowiedziała: - Jestem po to, żeby tam, gdzie Ty zostawiasz smutek i łzy, mógł pojawić się uśmiech.”“Mów za plecami ludzi tyle ,ile miałbyś odwage powiedzieć im prosto w oczy”“Czasem życie jest jak jajko dla niedoświadczonej kury . Po prostu trudne do zniesienia”“Swojej historii się nie ogląda .Swoją historie sie tworzy”- z kąd w tobie tyle szczęścia?
-Nie powiem ,bo mi zabiorą.

“Kochać  to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem tylko w tym samym kierunku”“To czy człowiek  jest inteligenty poznaje sie po jego odpowiedziach to czy  mądry po pytaniach”“Przyjaciół nie pozyskuj lekkomyślnie ,a tych których pozyskałeś lekkomyślnie nie porzucaj”"Miłość łączy serca ,a przyjażń umysły".

“Jeśli kobieta mówi  "co"? to nie dlatego ,że nie usłyszała ,ale dlatego żeby dać ci szanse na przemyślenie tego co powiedziałeś”“Człowiek jest jak morze ,ma swoje przypływy i odpływy humoru”“Dobrze widzi sie tylko rozumem”“Jeśli coś postanowisz i uwierzysz ,zodłasz to osiągnąć”“Co to jest miłość? to 100% serca i 0% rozumu”
-Skarbieee
-Tak?
-Gdybyś miał  mnie przyrównać do jednej rzeczy to co by to było?
-Lodówka...
Wyszła trzaskając drzwiami a on cichym głosem dokończył:
-...W której zamroziłbym miłość do ciebie i nie martwiłbym sie ,że coś sie w niej zmieni ,zepsuje...

Sprawdżmy obecność :
-Zaufanie?
-Jestem...
-Nadzieja?
-Obecna...
-Szczerość?
-Jestem...
-Miłość?Miłość?! Miłości znowu nie ma...

“Mówią ,że sztuką jest wybaczać .Ja sądze ,że sztuka jest zaufać”-Jak kocha to wróci...
-Jak kocha to nie zostawi!

“Wiara jest niezbędna by odnieść sukces”“Każda miłość trwa tak długo na ile zasługuje”

Nie możesz dodać komentarza.